• +48 504 412 875
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aplikacje Web

This image for Image Layouts addon

Cloud Macabrismix
CLOUD.MACABRISMIX.COM.PL

Cloud Macabrismix to prywatna chmura plików oparta na popularnym ogólnodostępnym skrypcie Nextcloud. Nextcloud to pakiet oprogramowania klient-serwer do tworzenia i korzystania z usług hostingu plików. Jest gotowy do pracy w przedsiębiorstwie z kompleksowymi opcjami pomocy technicznej. Darmowe i open-source oznacza, że każdy może zainstalować i obsługiwać go na własnych prywatnych urządzeniach serwerowych. Nextcloud jest funkcjonalnie podobny do Dropbox, Office 365 lub Google Drive, gdy jest używany ze zintegrowanymi rozwiązaniami pakietu biurowego Collabora Online lub OnlyOffice.
Zobacz Strone
This image for Image Layouts addon

Plex Media Serwer
MEDIA.MACABRISMIX.COM.PL

Plex to globalna usługa mediów strumieniowych i platforma odtwarzacza multimediów klient-serwer, stworzona przez Plex, Inc. Plex Media Server organizuje wideo, audio i zdjęcia z kolekcji użytkownika oraz z usług online i przesyła je strumieniowo do odtwarzaczy.
Zobacz Strone
This image for Image Layouts addon

Minecraft Serwer
MULTICRAFT.MACABRISMIX.COM.PL

Multicraft to kompletny serwer Minecrafta z panelem kontrolnym, konsolą i z wszystkim tym czego potrzeba do prowadzenia serwera gry MInecraft
Zobacz Strone
© 2021 MacabrisMix. All Rights Reserved. Powered by Macabrismix